Jak Kupować?

Kupowanie na www.bilety24.eu
 
Zachęcamy do założenia darmowego konta użytkownika, zanim dokonasz pierwszego zakupu. Jako zarejestrowany użytkownik serwisu www.bilety24.eu możesz śledzić swoje zamówienia, przeglądać historię zakupów, a także otrzymywać specjalne rabaty, informacje o nowościach lub promocjach na swój adres e-mail. Konto założysz w kilka chwil na stronie www.bilety24.eu
 
Proces zakupu dzielimy na cztery etapy
 
Etap 1
Na stronie www.bilety24.eu wybierz interesujące Cię wydarzenie. Możesz skorzystać z wyszukiwarki w górnym menu strony.
Etap 2
Kliknij wydarzenie, w którym planujesz wziąć udział. Po wybraniu eventu zostaniesz przekierowany na stronę wydarzenia. To tam wybierzesz datę, miejsce oraz termin, jeżeli jest to możliwe. Następny krok to kliknięcie przycisku KUP BILET.
Etap 3
Po kliknięciu KUP BILET zostaniesz przekierowany do końcowego etapu zakupowego. Tutaj możesz wybrać liczbę biletów i ich rodzaj, na przykład wtedy, kiedy wydarzenie wymaga wybrania numerowanego miejsca. Następnie wypełniamy formularz z danymi osobowymi oraz dotyczącymi formy płatności.
Etap 4
Po dokonaniu płatności w serwisie powinieneś w krótkim czasie otrzymać potwierdzenie elektroniczne swojego zamówienia, link do pobrania biletu lub bilet w załączniku. Jeżeli wybrałeś opcję biletu drukowanego dostarczonego kurierem lub pocztą, otrzymasz potwierdzenie dokonania płatności, a bilet przyjdzie na wskazany przy rejestracji adres korespondencyjny.